Payot Paris Česká Republika

NOVÝ MY PAYOT JOUR GELÉE

OSLNIVÝ VZHLED PŘEDEVŠÍM

Hektický běh životem většiny dnešních žen dává jejich pleti pořádně zabrat. Povadlá pokožka, známky únavy jsou pak čím dál viditelnější a přidávají se k nim ještě první, zatím neznatelné vrásky. Ať už je vám více či méně let a máte jakýkoliv typ pleti, MY PAYOT vrátí obličeji jeho původní zdravím zářící vzhled jako osvěžující nádech čerstvého vzduchu.

KOKTEJL PLNÝ ENERGIE z něj dělá obsažená dvojice superovoce známá svým prospěšným působením na pleť: plody Goji a Açaí. Jejich téměř zázračné antioxidační účinky mají zásadní význam pro energii, hydrataci, detoxifikaci a ochranu pokožky. Jsou zárukou pleti kypící zdravím.

 

SENZORIALITA VE SVÉ NEJČISTŠÍ PODOBĚ

Vyměňte svou každodenní kosmetickou rutinu v péči pleť za unikátní senzorický zážitek přinášející skutečné potěšení.

Delikátní vůně řady My Payot doprovází moderní, svěží a tající textury pro opravdovou radost. Pro povzbuzení nálady jsou tu lahodné nóty melounu a manga, které si mísí s květinovou vůní bílého pižma… závislost zaručená!

NOVÝ MY PAYOT JOUR GELÉE

Oslnivý vzhled s péčí navrženou speciálně pro normální až smíšenou pleť

Ta bývá zašedlá, má hustší texturu a lesklé partie, zkrátka potřebuje specifickou péči. Složení Jour Gelée je pro tento typ speciálně přizpůsobené, složení podporuje nový jas a působí jako koncentrovaná antioxidační energie, která je schopná zjemňovat texturu pokožky a chránit ji před agresivním prostředím. Jeho lahodná, ultra lehká gelová textura inspirovaná marmeládou dodává pleti okamžitý svěží dojem. Nesetkáte se s žádným lepivým pocitem, naopak jeho pudrový finiš nenápadně reguluje nežádoucí lesk. Zdravá barva nebo, chcete-li, ruměnec mrknutím oka.

 

MY PAYOT JAKO KOMPLETNÍ ŘADA PŘÍPRAVKŮ S VŠESTRANNÝM POUŽITÍM

Ať už hledáte každodenní péči s denním a nočním krémem doplněným speciálním přípravkem na oční kontury (v provedení My Payot jako roll-on se třemi ocelovými chladivými korálky pro nový jiskrný pohled) na potlačení tmavých kruhů a oteklých očí nebo doplňkovou příležitostnou péči ve formě vodní mlhy s přídavkem kyseliny hyaluronové ve spreji (MY PAYOT BRUME ÉCLAT), tak často využívané právě v létě, nebo první pomoc proti známkám únavy ve formě masky (MY PAYOT SLEEPING PACK), která přes noc postupně uvolňuje obsažené aktivní ingredience a vy ráno vstanete viditelně odpočatá jako po vydatném zdravém spánku.

A konečně skin-up přípravky pro dokonalý vzhled šetřící váš čas: MY PAYOT BB CREAM nebo zázračná

MY PAYOT SUPER BASE aplikovaná přes denní krém a schopná zakrýt drobné nedokonalosti anebo konečně magický štěteček MY PAYOT ÉCLAT DU REGARD nechávající zmizet kruhy pod očima, menší vady a vracet světlo do zastíněných partií.

Celý koncept navazuje na profesionální péči

ÉCLAT ESSENTIEL

Ta působí jako koncentrovaná protistresová energie. Ošetření v kabině zahrnuje maximálně osvěžující slupovací masku pro povadlou pleť. Dávka extraktů superovoce Goji a Açaí probouzí a stimuluje pokožku, které přináší okamžitou zdravou barvu.

 

Kategorie:   Produkty

Komentáře

Není možné přidávat komentáře.