Payot Paris Česká Republika

Představujeme vám: MY Payot BB CREAM BLUR

BB cream byl původně krém, určený na kožní nedokonalosti vytvořen německými dermatology na zakrytí pokožky po estetických zákrocích jako laseru nebo jiných agresivních zákrocích. Jediný produkt nabízí: hydrataci, sjednocení, krytí, rozzáření a ochranu. Payot přichází s novými BB krémy, které toto léto musíte mít!

Víte jaký je rozdíl mezi make-upem a BB krémem?
BB krém na rozdíl od make-upu nebarví ale zakrývá nedokonalosti se smetanovým efektem. Ptáte se, zda je to pak krém nebo make-up? Obojí! Většinou je prezentován jako krém. Můžete ho používat každý den samostatně, na krém nebo i jako bázi pod make-up. Na rozdíl od make-upu, který může pleť vysušovat nebo příliš krýt, jeho specifická textura se mění a vstřebává do pleti.

BB Krém v novém hávu od Payot

BB CREAM BLUR
Představuje kombinaci vyhlazující báze s BB krémem. Vytváří ultra lehkou aplikaci a vyhlazující texturu Blur, která zanechává nádhernou zmatněnou sametovou pleť. My Payot BB Cream Blur nabízí zabarvenou péče pro „broskvovou pleť“ se světlejším odstínem a pro „medium pleť“, která připomíná přirozené opálení. Jeho lehká a snadno roztíratelná textura se používá každé ráno na denní krém nebo samostatně na očištěnou pleť. Je určena pro všechny typy pleti.

Skrývá v sobě koktejl aktivních složek, které umožňují účinek 5 v 1:

Hydratace: obsahuje vitaminy a minerály, acai hydratuje a vytváří svěží pleť
Sjednocení: pigmenty snadno a přirozeně zakrývají pleť
Vyhlazení: Blur textura sjednocuje povrch pleti a zakrývá nerovnosti jako jsou jemné linky a póry
Antioxidant: Goji a vitamín C pleť chrání před volnými radikály
UV ochrana: SPF 15 chrání před škodlivým slunečním zářením.

Kategorie:   Produkty

Komentáře

Není možné přidávat komentáře.